www.cihansalim.net
site içinde
İnternet'te

 Web Siteleri
 
  Türkçe Günceler...
Yerli
 
tıklayın, destekleyin:
Bloglar Alemi   Türkçe web güncelerine odaklanan bir girişim. Sayısını yetersiz bulduğum Türk bloglarından yaklaşık dört yüz tanesini seçen ve listeleyen site bunları kategorilere ayırıyor, her kategoride sınırlı sayıda güncenin en yeni girdilerini göstererek link veriyor.

Bunların yanında günceler hakkında istatistikler ve forum alanı sunması, Bloglar Alemi'nin Türkçe bloglar hakkında düşünmemizi ve tartışmamızı sağlayarak önemli bir görevi yerine getirmesini sağlıyor. Hatta günce yazarlarıyla röportajlar ve günce tanıtımları sayesinde okurların ve yazarların birbirlerini tanımasını da sağlıyor...

 
  Eğlence Dünyasında Varyete
Yabancı
  Variety.com   eğlence dünyasında 100 yılı deviren Variety'nin İnternet ayağı. Medya ve şov dünyasındakilere yönelik profesyonel içerik sunduğu gibi izleyicilere de yönelik yayın yapan sitede sinema, televizyon, müzik dünyasından haberlerin yanında ödüller bölümü gibi başlıklar da mevcut. Ev eğlencesi, İnternet ve olayın iş yönünden bakan sayfaların her birinde geniş alt bölümler var. Her alanda oldukça çeşitli istatistikler, eğlence dünyasıyla ilgili web günceleri ve çoklu ortam içeriği de Variety.com'u zenginleştiriyor.

 
 

- Daha önce tanıttığımız sitelere göz gezdirmek için diğer siteler sayfamıza bakabilirsiniz.

- Çok beğendiğiniz, burada tanıtılmasını istediğiniz siteleri mektup@ cihansalim.net adresine göndere- bilirsiniz.