www.cihansalim.net
site içinde
İnternet'te

 Web Siteleri
 
  Ev Hayvanları İnternet'te Buluşuyor
Yerli
 
tıklayın, destekleyin:
Petarkadas.com   evde çeşitli hayvanları besleyenlerin, gerek bu sevimli dostlarına, gerekse de kendilerine arkadaş bulmalarını kolaylaştırma amacıyla yola çıkmış bir site. Balıklardan kemirgenlere pek çok alanı bulunan sitede, gerek arkadaş olması, gerekse de çiftleşmesi için hayvanlara eş bulunabilirken, kişiler de kendilerine benzer hayvanları olanlarla dostluk kurabiliyor, ortak aktivitelerde bulunabiliyor.

Sadece hayvan sahipleri değil, kendine ya da başkasına herhangi bir hayvan almak isteyenler için de, sitenin kütüphane ve forum sayfaları oldukça yardımcı olabilir. Bu bölümlerdeki faydalı bilgilere ek olarak kendinizi sınamanız için testler de mevcut.

Sahipsiz hayvanlara sahip bulma, veteriner listeleme bölümlerinin yanında şehir, ilçe ve hayvan türüne göre kolayca arama yapılabilen site, yurtdışında fazlasıyla örneği bulunan pet sitelerinin Türkçe olanlarının sayısını çoğaltarak pek çok kişiyi mutlu edecek gibi.

 
  Sayısal Fotograf Kaynağı
Yabancı
  Digital Photography Review   sayısal fotoğrafçılıkla ilgili çok geniş bir kaynak. Öncelikle pek çok kişinin "dijital kamera" olarak andığı sayısal fotoğraf makinaları hakkındaki gelişmeleri, on sayfayı aşan uzunluk ve detayda ürün incelemeleri ve ipuçları veren sitede şu anda sayısal video kameralar yer almıyor. Ürünleri marka ve piyasaya sunuş tarihine göre bulabileceğiniz sitede, sadece site yazarlarının incelemeleri değil, ürün sahiplerinin ürün hakkındaki youmları, ürün hakkında açılan özel forum konuları ve ürünün adının geçtiği her girdiden fazlasıyla bilgi toplamanız mümkün.

Yeni ürün alacaklara, özellikle de ilk defa sayısal bir makina alacak olanlara, satın alma rehberi oldukça yardımcı olacakken, zaten sayısal bir görüntüleme cihazı olanların, bu cihazı daha iyi kullanabilmesine yönelik "Learn" ve "Glossary" bölümleri altında çekim metotları, sözlükler vb. sayfalar bulunuyor. Lafın kısası, çoğu fotoğraf meraklısının ziyaretlerinden faydalı çıkacakları bir site.

 
 

- Daha önce tanıttığımız sitelere göz gezdirmek için diğer siteler sayfamıza bakabilirsiniz.

- Çok beğendiğiniz, burada tanıtılmasını istediğiniz siteleri mektup@ cihansalim.net adresine göndere- bilirsiniz.