www.cihansalim.net

 Kitap
 
  Türküm Doğruyum Fena Halde Doluyum
Temmuz 2002
  Türküm Doğruyum Fena Halde Doluyum
Cihan Demirci
Era / Stüdyo İmge

"Mizahi Cihan Örgütü" daimi genel başkanı Cihan Demirci nihayet ele geçirildi!.. (Geyik Haber Ajansı-GHA) Adını ilk kez "GEYİK MUHABBETLERİ" adlı kitabın sorumluluğunu üstlenerek 1990'da duyuran "MİZAHİ CİHAN ÖRGÜTÜ" uzunca süren tehlikeli bir sessizlikten sonra yeni bir eylemle tekrar karşımızda! "TÜRKÜM.. DOĞRUYUM.. FENA HALDE DOLUYUM!.." adlı kitabın sorumluluğunu da şu ana dek sadece bu GÜLDÜRÜCÜ ÖRGÜT üstlenmiş bulunmaktadır.

SURATI bin karış asık, bu ölüsü topraklı toplumu GÜLDÜRMEYE kararlı gözüken "MİZAHI CİHAN ÖRGÜTÜ" daimi genel başkanı, azılı humorist eylemci CİHAN DEMİRCİ, örgüt merkezine yapılan ani baskında çok sayıda el yapımı glüdürücü gücü yüksek, uzun ve kısa menzilli espriyle kıskıvrak ele geçirilmiştir!... Cihan Demirci yapılan ilk sorgusunda daha önce 50 bin civarında kitabının satıldığını ve yaklaşık 17 yıldır sayısız insanı hiç acımadan ve gözünü kırpmadan GÜLDÜRDÜĞÜNÜ büyük bir soğukkanlılıkla itiraf etmiştir!

Bu acımasız şahıs hiç çekinmeden "Arka arkaya çıkartacağım kitaplarla insanları toplu olarak GÜLDÜRMEYE DEVAM EDECEĞİM" şeklinde tehditler de savurmuştur!...

 
 

- Daha önce tanıttığımız kitaplara ulaşmak için diğer kitaplar sayfamıza gidebilirsiniz.

- Çok beğendiğiniz, ya da burada yayınlanması isteyeceğiniz kitapları bana e-mail atın.

- Türkçe kitap siteleri gün geçtikçe artıyor. Örneğin, Kitapsaray, Türkiye Online, Idée Fixe

Biraz optimist olmakta fayda var, Dünya Kupası futbol kitaplarının oldukça fazla satmasını sağlamış, kim bilir belki merak biraz da diğer alanlardaki kitaplara kayar, futbol taraftarları okur yazar yapar.
1.7.2002