// doğa, çevre ve gezi

doğa, çevre ve gezi

Pisa Kulesi ile Çekilen Eğlenceli 11 Fotoğraf!

Dünyada en yoğun turist çeken ülkeler arasında yer alan İtalya, birbirinden güzel şehirleri, köyleri, tarihi eserleri ve mutfağıyla oldukça popüler. Pizzaları, makarnaları, Kolezyum, Vatikan, Venedik gibi popüler birçok çekici noktaya tabii ki ünlü Pisa Kulesi de dahil. İtalya turu yapan çoğunluğun uğramadan geçmediği, en az bir Venedik ya da Roma turu kadar ünlü olan bu bölgede herkesin Pisa Kulesi ile çekilen bir fotoğrafı mutlaka bulunur. Kimimiz elimizle tutmaya çalışır, kimimiz avucumuzun içine alıyormuş gibi fotoğraf çekilir kimimiz ise itiyormuş da düşürmeye çalışıyormuşuz gibi ayarlarız kendimizi. Tabi bazı karelerin çok iyi olduğu söylenemez, ya el denk gelmez, ya da arkada biri duruyordur. :) Ancak bazıları da var ki, gerçekten Pisa Kulesi’ni itiyormuş gibi ya da kuleye dokunmuş gibi çıkar fotoğrafta.

Bir gün Avrupa turları ile gezmeye karar veren ya da Avrupa turu yapmayı düşünen herkese İtalya turlarını önerebilirim. Sanatı, tarihi, mimarisi, atmosferi ve özellikle yemekleri ile mutlaka görülmesi gereken bir bölge. Şimdi Pisa Kulesi ile çekilen en komik, en gerçekçi ve en farklı karelerden bir kaçını paylaşıyorum. Eğer burada yıllar boyunca bakıp “Vaay be!” diyecek bir kare yakalamak istiyorsanız fotoğrafçınızı profesyonel seçmenizde fayda var. En azından iyi açı yakalayabilen biri olursa da fark etmez. İtalya’nın güzelliklerinden mahrum kalın istemeyiz.

Şimdi o gerçekçi karelere sırasıyla bakalım:pisa-anne-cocuk pisa-ayak pisa-cift pisa-genc pisa-kadin pisa-kare pisa-kiz pisa-saskin pisa-tekme pisa-tutmak pisa-yasli

TARTIŞALIM

“Pisa Kulesi ile Çekilen Eğlenceli 11 Fotoğraf!” henüz yorumlanmamış, ilk siz yorumlayın

Yorum yapın