// ben...

ben...

2009 Blog Ödülleri Başladı, Yeni Adayların Tadını Çıkarın

2008 Blog Ödülleri başlarken yazdığım yazıma bakınca son bir yılda, Türkiye’de pek çok alanda olduğu gibi, blog aleminde fazla değişiklik olmadığını, geçen seneki yazıyı yayınlasam eksik, yanlış kalmayacağını görüyorum. Herneyse, en azından 2009 Blog Ödülleri blog yazan, yazmak isteyenleri, blog takipçilerini heyecanlandırmak için fazlasıyla etkili oluyor.

Büyüyen, daha fazla sponsor edinen Blog Ödülleri hakkında eleştiriler de yok değil. Sürecin şeffaf olmaması, kazanan blogların nasıl oy topladığı… Bunlar benim için şu aşamada önemli değil, ne de olsa işin sonunda doğrudan maddi bir kazanç haksız şekilde sağlanmıyor. Blog okumayı sevenlere, pek çok harika blog yarışmada olmasa bile, Blog Ödülleri sitesine girip kaliteli diğer blogları keşfetmelerini öneriyorum.

Bu sene bendeniz aday olmayacaktım, ama bir aylık iş dergisinde blogumun adını gören arkadaşların verdiği motivasyonla(!) son dakikada son vagona atladım. Eğer isterseniz, başarılı bulduğunuz diğer bloglarla beraber H. Cihan Salim – Günce… Blog… yazılarım için de buraya tıklayarak oy verebilirsiniz. Oyların geçerli olması için e-posta adresinizle siteden bir şifre almanız gerekiyor.

TARTIŞALIM

“2009 Blog Ödülleri Başladı, Yeni Adayların Tadını Çıkarın” henüz yorumlanmamış, ilk siz yorumlayın

Yorum yapın