// ben...

ben...

Güncem Temizlendi ve Yeniden Ayakta…

Haftanın ikinci yarısında Günce… Blog… sayfalarım ve cihansalim.net/galeri adresindeki fotoğraf galerim hatalı görüntülenmeye başlandı. İş yoğunluğu ama özellikle de hala devam eden rahatsızlığım nedeniyle konuyla ilgilenemedim. Ancak dün olayı incelemeye aldığımda kullandığım içerik yaratma ve yönetim araçlarındaki bir açıktan yararlanarak sayfalarımın kodlarına müdahele edilmiş olabileceğini fark ettim.

Nitekim Google arama sonuçlarında sayfamı gösterirken “Bu site bilgisayarınıza zarar verebilir” uyarısı göstermeye başlamış. Hemen gerek blog gerekse de galerimi sıfırladım ve yeniden kurdum. Görebildiğim kadarıyla şu anda sitede bir tehlike yok. Google’a da bu konuda başvurdum ve bu ibreyi kaldırmalarını rica ettim.

Sürekli okurlarıma sabırları için teşekkür ediyorum. Henüz Günce… Blog… sayfalarımın tasarımıyla ilgilenemeyeceğim. 1-2 hafta daha geçici bir tasarımla karşınızda olacağım. Bu dönemde sitede dolaşmak eskisi kadar kolay olmayabilir.

Fırsat bulursam kısa süre içinde yeni bir yazı yazarak normal yayınlarıma döneceğim. Yeni ve kayda değer gelişmeler olursa da bu yazıma bunları ekleyeceğim.

Ayrıca http://cihansalim.net/blog/feed adresinden ulaşabileceğiniz RSS beslemelerimin de tekrar yayına döndüğünü hatırlatmak isterim.

İlgi ve desteğinize sonsuz teşekkürler.

Güncelleme – 22/04/2008: Sitem artık tamamen sorunsuz, cihansalim.net/galeri yayından kalktı, geri dönüp dönmeyeceğine ilerde karar vereceğim. Google ve benzer değerlendirme siteleri de cihansalim.net’in sorunsuz olduğu şeklinde raporlarını e-postama ilettiler. Anlayış ve sabrınız için tekrar teşekkürler.

[tags]cihansalim.net/blog, blogda sorun, yayına dönüş[/tags]

TARTIŞALIM

“Güncem Temizlendi ve Yeniden Ayakta…” bir kez yorumlanmış, siz de yorumlayın

  1. umarım fikrinizdeki yeni projelerinizle okurlarınızın daha çok dikkatini çekeceğinize eminim.bunların arasında ben de varım.bu arada çok geçmiş olsun.kendinize çok dikkat edin.kendinize ii bakın.

    Yorumlayan: nurten gündüz | 17.09.2008, 13:33

Yorum yapın