// ben...

ben...

Bilişim sektörüne bir ara, yeni bir kişisel başlangıç…

Hobi olarak başlayan bilişimle uğraşım önce yarı zamanlı, sonra tam zamanlı işime dönüşmüştü. Bilişim medyasındaki çalışmalarımdan sonra web tabanlı projelerde iş geliştirme ve analiz yapmış, sonra da bazı firmaların İnternet ve alternatif kanal çalışmalarında koordinasyon ve planlama konularında görev almıştım.


Bu firmalar farklı sektörlerde olsalar da aynı fonksiyonlarda görev alıyordum. Farklı konularda kendimi geliştirmek, kariyerimde yeni bir yol açmak için yıllar sonra bilişim fonksiyonumu bırakmaya karar verdim.Bir süredir yaptığım görüşmeler sonrasında da, Kordsa Global‘de iş analisti olarak çalışmaya bu hafta itibarı ile başlamış bulunuyorum. Eskisi kadar sık görüşemediğim ama güncemi takip eden dostlarım bu şekilde haber vermiş olmamı umarım anlayışla karşılar.

Kişisel güncem bu durumdan ne kadar etkilenir kestirmek zor, zaten oldukça farklı konularda yorumlarımı da bugüne kadar sizlere aktardım, ilginizi koruduğunuz için teşekkürler. Ama bilişim profesyonel yaşamda ana faaliyet alanım olmasa da hobim olmayı sürdürecek. Ve güncemde de bu konuda yazmaya devam edeceğim, kimse boşuna sevinmesin(!), üzülmesin…


[tags]kariyer, sektör, iş fonksiyonu, bilişim, günce, blog[/tags]

TARTIŞALIM

“Bilişim sektörüne bir ara, yeni bir kişisel başlangıç…” henüz yorumlanmamış, ilk siz yorumlayın

Yorum yapın